• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Odbiór świadectw ukończenia szkoły oraz dyplomów z egzaminów zawodowych

26.4.2020

Szanowni słuchacze, absolwenci,

Od poniedziałku, 27 kwietnia br. sekretariat szkoły będzie otwarty dla Państwa w godzinach 9-17 (od poniedziałku do piątku) oraz 8-16 (sobota). W tym czasie możliwy jest odbiór świadectw ukończenia szkoły oraz dyplomów i wyników egzaminu zawodowego. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem: 661 269 260 (obowiązkowo) i umówienie wizyty na konkretny termin i godzinę. Osoby nieumówione nie będą mogły być obsłużone. Szczególne warunki wizyty w sekretariacie spowodowane są zapewnieniem bezpieczeństwa zarówno Państwu, jak i pracownikom szkoły.

Przypominamy, że od 16 kwietnia wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Podczas wizyty w sekretariacie obowiązuje zatem maseczka oraz rękawiczki. Dziękujemy za zrozumienie.