Dlaczego warto wybrać kierunek Technik Administracji w Szkole Żak?

Poznaj 8 powodów dlaczego warto się zapisać

5.3.2021

Zastanawiasz się czy nauka na kierunku technik administracji jest dla Ciebie? Poznaj 8 powodów, dla których warto rozpocząć naukę w szkole Żak.

1.       Atrakcyjne materiały dydaktyczne

Podstawą udanej nauki jest wykorzystanie w 100% materiału przekazanego w trakcie zajęć. Dzięki starannie opracowanym materiałom dydaktycznym możesz skupić się na przyswajaniu wiedzy, dyskusjach z nauczycielem i praktycznych ćwiczeniach i notowaniu ciekawych uwag. Bazę do nauki masz już gotową. W ciągu całego cyklu nauki na Twoim koncie w Strefie Słuchacza trafi 3500 stron materiałów.

2.       Multidyscyplinarność

Program nauczania na kierunku Technik administracji opracowali eksperci – administratywiści, prawnicy oraz ekonomiści. Dzięki temu jako słuchacz szkoły Żak zyskujesz dostęp do najnowszych materiałów stworzonych w oparciu o aktualny stan prawny. Nauka w naszej szkole pozwoli ci nie tylko zdobyć ceniony na rynku pracy zawód, ale także poszerzy twoje horyzonty.

3.       Ambitny program nauczania

Wiemy czego będą od Ciebie oczekiwać Twoi przyszli pracodawcy. Dlatego program zajęć na kierunku technik administracji powstał w oparciu o wymagania rynku pracy..

4.       Baza wiedzy

3500 stron materiałów to nie tylko pomoc dydaktyczna, dzięki której z łatwością opanujesz tajniki administracji. To także setki złotych zaoszczędzone na podręcznikach. Twoje materiały możesz pobrać i korzystać z nich tak jak chcesz np. aktualizować w miarę wdrażania zmian w przepisach. To Twoja baza – podstawa udanej pracy w administracji. To także materiał, który pozwoli Ci się z łatwością przygotować do egzaminów zawodowych.

 5.       Praktyka czyni mistrza

Dzięki bogatej bazie dydaktycznej możesz się skupić na praktycznej nauce zawodu. Bogate materiały uzupełniamy o praktyczny aspekt kształcenia. Nic Ci po znajomości kodeksów jeżeli nie jesteś w stanie w praktyce zastosować odpowiednich przepisów. Dzięki nauce w Żaku zdobędziesz również cenione na rynku pracy praktyczne umiejętności.

6.       Ucz się, zarabiaj, awansuj!

Nauka w weekendy pozwala Ci łączyć edukację w szkole Żak z pracą lub studiami - nie spoczywaj na laurach. Nauka zapewni Ci sukces! Dlatego – łącz pracę z nauką.

7.       Okazja do pracy w międzynarodowym środowisku

Dzięki nauce języka obcego w administracji będziesz mógł rozpocząć karierę w organizacji o międzynarodowym zasięgu. Szczególny nacisk kładziemy na specjalistyczne słownictwo, także jeżeli znasz podstawy to i tak dowiesz się czegoś nowego.

8.       Łatwiejsze przyswajanie wiedzy

Materiały edukacyjne to nie tylko treść. Oprócz interesujących zagadnień oraz przykładów „z życia wziętych” znajdziecie tam także tabele statystyczne, ciekawostki związane z omawianymi zagadnieniami oraz wykresy. Wszystko okraszone źródłami naukowymi, dzięki którym będziesz mógł dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat swojej ścieżki kariery jako przyszłego absolenta kierunku technik administracji? Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/aktualnosci/9117-technik-administracji-----jakie-sa-perspektywy-rozwoju-po-ukonczeniu-tego-kierunku- i dowiedz się więcej. O pracy w administracji możesz przeczytać także tutaj.
Ważna informacja - zapisy na semestr letni kończą się 31 marca. Nie przegap okazji i zacznij naukę w szkole Żak. Zapisz się online.