Zacznij pracę w marketingu internetowym!

Zapisz się na kurs i rozwijaj swoje kompetencje

31.5.2022

Kojarzysz dźwięk starego modemu łączącego si z siecią przez kabel telefoniczny? Oznacza to, że jesteś milenialsem. Zetki wychowały się w świecie, gdzie inernet był codziennością. Pokolenie alpha nie wyobraża sobie świata bez aplikacji i smartfonów. Być może kolejne generacje będą funkcjonować już wyłącznie w metaversach?

Nie ma się co dziwić, że firmy szukają speców od marketingu internetowego. Ludzi, którzy od A do Z ogarną tematy związane z reklamą w sieci (i to najlepiej na kilku różnych platformach) Jeżeli chcesz się dowiedzieć, ile zarabia specjalista ds. marketingu internetowego i jak nim zostać, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Kto może zostać specjalistą ds. marketingu internetowego?

Nieważne czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem szkoły średniej, czy też udało Ci się już skończyć studia i szukasz teraz nowej ścieżki dla siebie. Marketing internetowy wymaga specjalistycznej wiedzy, zaangażowania, kreatywności i przede wszystkim ANALITYCZNEGO umysłu. Liczą się tutaj twarde dane, ewaluacja, cykliczne raporty i szukanie przestrzeni do automatyzacji i optymalizacji. Jeżeli lubisz szukać dziury w całym, nie masz problemu z logicznym wyciąganiem wniosków to ta profesja jest dla Ciebie. Jak zostać takim specjalistą? Możesz iść na kilkuletnie studia i wchłonąć masę teoretycznej wiedzy, albo zapisać się do Żaka na kurs marketingu internetowego. Zajęcia odbywają się całkowicie online!

Ile zarabia specjalista ds. marketingu internetowego?

Według danych pochodzących z serwisu wynagrodzenia.pl średnia pensja netto specjalisty ds. marketingu internetowego wynosi obecnie około 3884 zł. I to na rękę. Gdy zdobędziesz już trochę doświadczenia i staniesz się starszym specjalistą to średnia pensja rośnie już do 5462 zł netto. Wszystko zależy więc od Twojego doświadczenia, stażu pracy i odpowiednich kwalifikacji.

Czego się nauczysz na kursie z marketingu internetowego?

Przede wszystkim dowiesz się jak zadbać kompleksowo o dział digital marketingu w Twojej firmie. Czyli zapoznasz się z tematem pozycjonowania stron oraz SEO. Dowiesz się także jak stworzyć własną stronę/sklep internetowy przy użyciu WordPressa. Na kursie s marketingu internetowego nauczysz się analizy internetowej, czyli zaprzyjaźnisz się mocno z Google Analytics. Nasi trenerzy nauczą Cię też tworzenia i optymalizacji reklam. Zarówno Google Ads, jak i Facebook Ads, Instagram Ads oraz TikTok Ads. Staniesz się ekspertem od działań płatnych w internecie.

Ile kosztuje kurs z marketingu internetowego?

120 godzin kompleksowego kursu online w Żaku to koszt 2190 zł. Kwota ta z automatu zostanie rozbita na 10 wygodnych rat. Jeżeli chcesz możesz całość zapłacić od razu. Lub zgodnie z terminarzem zawartym w umowie. Zajęcia prowadzona są według harmonogramu, który ustalicie wspólnie z trenerem na początku zajęć. Rekrutacja odbywa się dwa razy w roku. Start najbliższej edycji kursu już 1 września! Do uczestnictwa potrzebujesz wyłącznie sprawnego łącza. Szczegóły sprawdź na karcie kursu lub w sekretariacie Żaka!